Zosobnění ženského šarmu

Balmain de Balmain II Mini je skutečná výhra.

Čas letí, proto kolekce Balmain de Balmain II Mini tyto okamžiky zachycuje celým svým srdcem. Tyto švýcarské hodinky učí cenit si toho podstatného. Pracují s celou řadou detailů, které je posouvají na novou úroveň. Od výrazně sportovních rysů až po elegantní projevy ženskosti s rozvernými tóny. Přišel čas oslavovat mnohovrstevný životní styl žen jednadvacátého století.

Balmain de Balmain II Mini

Každý model z rodiny Balmain de Balmain II Mini má svůj způsob, jímž zdůrazňuje její půvaby. U některých zdobí část číselníku kultovní arabeskové vzory vyjadřující přirozenou ženskost. Někdy tyto motivy z říše botaniky utváří celý kruh, jindy se vpíjejí do číselníku jako výraz přírodní krásy. V kontrastu s nimi stojí snové perleťové číselníky se zdobenými římskými číslicemi. Špetka tradice v této kolekci slouží jako koření elegantního moderního vzhledu.

14 variací

Rodinu hodinek, jež hrdě vystavuje na odiv svůj původ i modernost, tvoří celkem čtrnáct různých variací. Stříbřitá ušlechtilá ocel se u některých z nich setkává s PVD úpravou ze žlutého a růžového zlata, jindy si stylově vystačí sama. Ať už kulaté pouzdro provází kovový tah s články tvaru rýžových zrn, nebo řemínek z černé kůže, výsledkem je vždy pohodlí a sebevědomé vyznění. Osvědčenou kvalitu stvrzují švýcarský strojek a safírové sklíčko. Malé je nejen hezké; zároveň se v něm může ukrývat netušená síla.

Technické parametry

Strojek: švýcarský quartzový ETA 901.001
Pouzdra: ušlechtilá ocel 316L, růžové nebo žluté PVD, bi-colour v oceli a růžovém nebo žlutém PVD
Rozměry: Ø 29,00 mm (36,75 mm včetně nožek), výška 6,00 mm
Výběr číselníků: stříbrný v úpravě „sunbrushed“ s klasickými arabeskami, stříbrný opalizující s moderními arabeskami, bílý perleťový
Tah: ušlechtilá ocel 316L, růžové nebo žluté PVD, bi-colour v oceli a růžovém nebo žlutém PVD
Řemínek: černá kůže s krokodýlím vzorem
Vodotěsnost: 50 m

Více o modelech z katalogu