Symfonie času a designu na dámském zápěstí pro rok 2018

Podle očekávání přinesl i letošní ročník Basilejského veletrhu nadčasové novinky napříč významnými hodinářskými dílnami. Uváděné modely skutečných mistrů hodinářů a šperkařů svědčí nejen o náročnosti svých zákazníků, ale především o daru precizního a dokonalého zvládnutí řemesla. Švýcarskou kvalitu, krásu a originalitu vnáší do své časomíry i společnost Balmain.

Balmain Flamea II - s ORIGINALNÍmi ČÍSELNÍKy

Nejvíce pozornosti si mezi letošními novinkami Balmain získala řada Balmain Flamea II. Na první pohled upoutá svými originálními číselníky. Dva druhy motivů a barevná paleta od bílé přes světle modrou až po tmavou perleť se stane znakem vaší elegance. Na výběr máte z 16 modelů quartzových hodinek z oceli nebo v kombinaci se žlutým či růžovým zlacením.

Balmain Flamea II

Gilošování u Balmain Maestria Lady Round II

Klasický tvar číselníku i jeho uchycení pouzdra v kolekci Balmain Maestria Lady Round II tentokrát doladili hodináři Balmain o jemné gilošování v jeho bleděmodrém a černém designu v kombinaci s ušlechtilou ocelí. Ve variantě s růžovým zlacením pak objevíte kromě klasiky této kolekce také černou a šedivou kombinaci s koženým řemínkem.

Balmain Maestria Lady Round II

Klasická krása Balmain de Balmain II Mini

Ladný i okázalý šperk ve žlutém si růžovém zlacení najdete také mezi tradičním pojetí novinek Balmain de Balmain II Mini a provedení Balmain de Balmain II XS uspokojí i potřebu menšího číselníku. Kolekce, v níž se odráží arabeskový motiv, perleť nebo diamanty, ponese vaše zápěstí jako symbol času a krásy.

Balmain de Balmain II Mini

Rozšíření řady Madrigal Lady II

Nevšední přechod od pouzdra k řemínku, jeho atypické uchycení, má i kolekce Madrigal Lady II, která rozšířila svoji řadu oblíbených hodinek s perletí na číselníkách.

Balmain Madrigal Lady II

Perleťová elegance Haute Elegence Oval 

Oproti tomu jsou hodinky Haute Elegence Oval v provedení s atypickým číselníkem zajímavé nejen svým oválným tvarem, ale i prvkem uchycení pouzdra do stěžejky řemínku. Jednotný prvek vnitřní elipsy pak znovu rámuje okolí ručiček podle zvolené kombinace materiálů. V neposlední řadě nese číselník také svůj čítač na pozici 6 pro měření vteřin.

Haute Elegence Oval

Bez jakýchkoliv pochyb si můžete vybírat mezi hodinkami Balmain podle jejich nápaditosti a propracovanosti jak u detailu, tak i celku. Získáte švýcarskou kvalitu, přesnost a nadčasový módní doplněk. Ten koresponduje s filosofií značky podpořit ženskou originalitu.

Více o modelech z katalogu