Pocta květinám v modelu Sedirea

Řada Sedirea, která hrdě nese jméno orchidey, oslavuje krásu přírody. Číselníky s arabeskovými dekoracemi, perleť třpytící se jako zahrada pokrytá ranní rosou a světle fialové nebo modrozelené řemínky vykouzlí před očima představu flory a fauny. Tyto vynikající švýcarské hodinky jsou jednoznačně ženské. Vyjadřují hluboké přesvědčení, že čas je poklad, o nějž jeho majitel musí pečovat a radovat se z něj.

Sedirea

Nová kolekce Sedirea

Nová kolekce Sedirea značky Balmain obsahuje 14 hodinek, z nichž dýchá různá individuální definice krásy. Kvarteto modelů s pouzdrem v PVD úpravě z růžového zlata tuto eleganci doplňuje útlými řemínky se zrnitým vzorem. Všechny mají perleťové číselníky v bílé barvě nebo půlnoční modři. Každému zápěstí propůjčí exotický půvab a dokonale ladí jak s výrazným neformálním outfitem, tak i elegantními šaty na oslavu. K dispozici je také pestrý výběr kovových tahů ze stříbřité ušlechtilé oceli, s PVD úpravou z růžového a žlutého zlata nebo ve verzi bi-colour. Ty do repertoáru motivů přidávají číselníky s arabeskovými vzory jako dobře načasovanou připomínku inspirace světem květin.

Každý okamžik je ideální příležitost rozkvést

K hlavním estetickým rysům elegantní kolekce Sedirea patří čistá kulatá pouzdra a speciální trojité uchycení kovového tahu či řemínku. Celkově hodinky zanechávají dojem romantiky a vytříbenosti. Rodina Sedirea je pro každou ženu pozvánkou, aby zazářila přesně tím způsobem, kterým si přeje. Konečně každý okamžik je ideální příležitost rozkvést.

Vlastnosti a technické parametry

  • Strojek: švýcarský quartzový ETA 902.002
  • Pouzdra: ušlechtilá ocel 316L, růžové PVD, bi-colour v oceli a růžovém nebo žlutém PVD
  • Rozměry: Ø 31,00 mm a tloušťka 5,60 mm
  • Safírové sklíčko
  • Výběr číselníků: bílý nebo černý perleťový, stříbrný s klasickým arabeskovým vzorem
  • Náramky: ušlechtilá ocel 316L, růžové PVD, bi-colour v oceli a růžovém nebo žlutém PVD
  • Řemínky: černý, hnědý, levandulově fialový nebo tmavě modrozelený kožený řemínek se zrnitým vzorem
  • Vodotěsnost: 50 m

Více o modelech z katalogu