Plážová pohoda pro vaše smysly s modelem Éria Lady Round

Zavřete oči a možná zaslechnete jemný zvuk mořských vln omývajících pobřeží. Řada Éria Lady Round od značky Balmain přináší mořskou tematiku ve formě švýcarských hodinek předurčených k tomu, aby obstály ve zkoušce času. Od motivů lastur a korálů až po vzory zanechávané vlnami v písku a na skalách tato rodina hodinek svádí smysly a probouzí představivost. Je čas oddat se snění.

Éria Lady Round

Rukopis oceánu

Po perleťových číselnících všech modelů kolekce Éria Lady Round se prostírá vzor vyjadřující rukopis oceánu. Tři římské číslice usnadňují orientaci podobně jako body na kompasu během bouřlivé noci na moři. Dekorace na vybraných kaučukových řemíncích nacházejí inspiraci ještě ve větších hlubinách Neptunovy říše. Směřují představivost ke struktuře lastur a korálových lesů na pozadí světle modré, šedé, černé a bílé. Dva modely z rodiny Éria Lady Round mají tah v barevném provedení odpovídajícímu zvolenému vzhledu pouzdra; jsou tak buď ocelově stříbrné, nebo v provedení PVD z růžového zlata. Aby i tyto hodinky měly plný přístup do vodní říše, dodávají se ke každému kusu navíc dva náhradní vzorované kaučukové řemínky, které lze jednoduše vyměnit.

Éria Lady Round

Všechny modely z rodiny Éria Lady Round zachycují ducha ženskosti ve formě síly a hbitosti. Jsou připraveny skvěle doplnit jak vzdušné pastelové outfity, tak i přesně padnoucí formální kostýmky. Díky vodotěsnosti do 50 metrů budou jistě vyhovovat i aspirujícím mořským pannám.

Vlastnosti a technické parametry

  • Strojek: švýcarský quartzový ETA F05.111
  • Pouzdra: ušlechtilá ocel 316L, růžové PVD
  • Rozměry: Ø 34,00 mm a tloušťka 6,90 mm
  • Safírové sklíčko
  • Výběr číselníků: bílý nebo černý perleťový se vzorem lastur
  • Kovové tahy: ušlechtilá ocel 316L se dvěma náhradními kaučukovými řemínky s lasturovým vzorem (černý a bílý), růžové PVD se dvěma náhradními kaučukovými řemínky s lasturovým vzorem (šedomodrý a světe šedý)
  • Řemínky: černý nebo bílý kaučukový řemínek s lasturovým vzorem
  • Vodotěsnost: 50 m

Více o modelech z katalogu