Novinky Balmain 2021

Balmain i v roce 2021 představuje novinky a to zejména v podobě modelů s diamanty na číselníku.

Drobné provedení, dokonalá elegance řady Balmain de Balmain II XS

Čisté linie zdůrazněné bílým perleťovým číselníkem osazeným drahými kameny tvoří základ elegance modelové řady Balmain de Balmain II XS, jež skvěle sedí zejména na útlejších zápěstích. Číselník o malém průměru 25 mm, jak naznačuje i samotný název řady, přichází v podobě čisté perleti s diamanty.

Křehký půvab měsíce na perleťových tónech kolekce Balmain de Balmain II Moon Phase

Poetický nádech dodává modelům z kolekce Balmain de Balmain II Moon Phase něžný detail v podobě zobrazení měsíční fáze. Motiv arabesky, jenž je pro značku Balmain příznačný, se tentokrát objevuje přímo v znázornění měsíce a tento precizní dotek elegance dodává hodinkám křehký půvab. Perleťový číselník zvlášť vyniká v černém provedení s jemným gravírováním, připomínající mizící sluneční paprsky, přičemž tato kombinace působí obzvlášť magicky a evokuje tak letní oblohu po setmění. Římské číslice kombinované s drahými kameny na místě indexů dotvářejí snivý dojem této krásné kolekce.

Elegance v klasickém duchu Balmain Beleganza Lady II

Klasická elegantní řada Balmain Beleganza Lady II i tento rok přináší oživení v podobě nových modelů s čistě perleťovými číselníky. Pouzdra o rozměru 27,5 mm a náramky z ušlechtilé oceli jsou skvělým doplňkem na každodenní nošení, ale i na slavnostní večerní události.

Důstojný minimalismus kolekce Balmain Eirini

Hranatý obdélníkový tvar hodinek z kolekce Balmain Eirini osvěžily nové barvy – mysteriózní zelená, magnetická modrá i ohnivá zlatooranžová. Číselníky jsou vyrobeny z přírodních kamenů: modrý číselník z aventurinu, zelený z malachitu a hnědý z tygřího oka. Řada však zachovává i tradiční modely v neutrálním bílém a černém provedení. Číselník je jednoduchý, doplněný safírovým sklem s antireflexní vrstvou a v rámci minimalistického designu jsou indexy redukovány na základní orientační body.