Nová kolekce Tilia od Balmain kombinující modernost a tradici

Tilia je novou kolekcí vytvořenou značkou Balmain a obsahuje slavné motivy arabesky, které jsou charakteristickým prvkem značky. Tato ženská a jemná kolekce se vyznačuje svým moderním,  zaobleným designem a je k dispozici v pěti variantách.

Moderní a jemná kolekce

Balmain spojil tradici a současný styl, aby vytvořil novou kolekci ve svém segmentu Downtown. Kolekce Tilia je ženská a moderní, s lehkým a jemným dotekem.

Středy číselníků v této kolekci zkrášlují arabesky či jemná pyramidová výzdoba. Tyto motivy jsou obsaženy také v hodinovém kruhu s indexy a římskými číslicemi na třetí a deváté hodině. Originálním detailem je datumovka: má ovální tvar a odráží kontury centrální dekorace.

Sofistikovaná hra

Kolekce Tilia je k dispozici v pěti různých provedeních, některé s černým a jiné se stříbrným číselníkem. Hraje si také s růžovým či žlutým zlacením a nabízí tak dvoubarevné verze v sofistikovanějším stylu.

Všechna pouzdra o průměru 34 mm jsou vybavena jemně broušeným kovovým náramkem, který padne i na ta nejelegantnější zápěstí. Náramky jsou k dispozici v ocelovém provedení nebo v kombinaci ocele a PVD.