Miss Švýcarska a hodinky Balmain - spojení krásy a času

Je všeobecně známo, že Pierre Balmain byl od počátku spojen se světem ženské elegance a jedinečného módního stylu. Od roku 2005 toto spojení nabylo konkrétní podoby, když se značka hodinek Balmain stala sponzorem soutěže krásy Miss Švýcarsko. Pro značku Balmain se tak začala psát nová kapitola její historie.

Soutěž krásy Miss Švýcarsko se každoročně koná v hlavním městě Švýcarska, v Bernu. Soutěž se těší velkému zájmu veřejnosti. V době příprav provázejí tuto soutěž velké propagační a reklamní kampaně.

Soutěže se účastní mnoho krásných, atraktivních a talentovaných dívek. Celý slavnostní večer je přenášen domácí televizní stanicí. Během večera je vítězná dívka poctěna tím, že ji na zápěstí zdobí hodinky Balmain a následně je Miss Švýcarska přizvána jako královna krásy a módní ikona ke spolupráci na zákaznickém katalogu značky Balmain. Její tvář se objeví i na dalších propagačních materiálech.

Tento rok se Miss Švýcarska stala kráska Laetitia Guarino.

Laetitia Guarino je energický a pohodový člověk s hřejivým úsměvem a podmanivou osobností. Laetitia Guarino byla zvolena Miss Švýcarska během slavnostního večera, který se konal na Federálním Náměstí, před budovou Parlamentu, v sobotu 11. října 2014. 

Během celého roku 2015 tak bude její tvář ozdobou vybraných kolekcí dámských hodinek Balmain, kterým vtiskne punc své příjemné krásy a podmanivého půvabu.