Měření času s elegancí

Balmain Haute Elegance Oval zrcadlí duši značky

Oválný tvar je předehrou k okouzlení touto kolekcí. Elipsovité pouzdro hodinek Balmain Haute Elegance Oval přitahuje pozornost podobně, jako přitáhlo Sněhurčinu pozornost zrcadlo ve známé pohádce. Ať už je přidržuje elegantní náramek nebo útlý řemínek se středovým uchycením typický pro značku Balmain, tyto hodinky v sobě spojují vytříbenost s maximálním pohodlím. Odpověď na otázku, který ze členů této rodiny je nejkrásnější, by byla oříškem pro každého – dokonce i pro kouzelné zrcadlo.

Haute Elegance Oval

Pozornost na číselníku připoutává ukazatel „malých sekund“ nad šestou hodinou. Dvě tvarované ručky, uchycené přímo nad ním, jsou připraveny pro nositele neúnavně sledovat běh času. Jako celek rodina Balmain Haute Elegance Oval uvážlivě vnáší poetiku do geometrie. Jednotlivé modely tvořící tuto kolekci využívají různé dílky z bohaté tvůrčí palety ženských prvků, včetně arabeskových motivů nebo černých či bílých perleťových číselníků.

12 variant řady Haute Elegance Oval

Dvanáctičlenná rodina Balmain Haute Elegance Oval spojuje hluboce zakořeněnou lásku k vysokému krejčovství s jasným zaměřením na přítomný okamžik. U těchto švýcarských hodinek s lehkým přídechem luxusu se počítá každá sekunda. Alternativu ke kovovým tahům budícím dojem šperku představují černé či bílé kožené řemínky s motivem ještěří kůže. Nerezavějící ocel pouzdra a kovových tahů je k dispozici ve stříbrném provedení, odstínech žlutého nebo růžového zlata, někdy i rafinovaných dvoubarevných kombinacích. Puncem kvality a hodinářského umění jsou pak safírová sklíčka a vodotěsnost do tlaku 5 bar. Tyto časoměrné kameje jsou zhmotněním vkusu a elegance značky Balmain.

Technické parametry

Strojek: švýcarský quartzový ETA 980.153
Pouzdra: nerezavějící ocel 316L, růžové nebo žluté PVD nebo bi-colour v oceli a růžovém nebo žlutém PVD
Rozměry: 31,70 mm podélně (40,00 mm se středovou nožkou), 26,00 mm našíř a 6,45 mm na výšku
Sklíčko: Safírové sklíčko
Výběr číselníků: stříbrný s moderními arabeskami, bílá nebo černá perleť
Náramky: nerezavějící ocel 316L, růžové nebo žluté PVD nebo bi-colour v oceli a růžovém nebo žlutém PVD
Řemínky: černá nebo bílá kůže s ještěřím vzorem
Vodotěsnost: 50 m

Více o modelech z katalogu