Hodinářství Bechyně exkluzivně zastupuje značku Balmain

Pro všechny milovníky exkluzivních švýcarských hodinek přinášíme skvělou zprávu – elegantní a do posledního detailu propracované modely značky BALMAIN si nyní můžete zakoupit i v České republice.

ŠVÝCARSKÁ KVALITA S FRANCOUZSKOU ELEGANCÍ

Hodinky BALMAIN jsou určeny především pro sebevědomé a úspěšné ženy, kterým nabízí špičkovou kvalitu a elegantní design. Každý z modelů je navíc k dispozici v několika atraktivních variantách, aby každá dáma bez problémů našla přesně to pravé pro svůj styl i osobnost.

JEDINEČNÉ ZPRACOVÁNÍ A LUXUSNÍ MATERIÁLY

Nezaměnitelným prvkem hodinek BALMAIN je typická elegantní arabeska, která připomíná výšivku charakteristickou pro návrhářský dům Pierre Balmain. Jedinečnost každého modelu podtrhují kvalitní materiály, jako jsou diamanty, perleť či safírové sklíčko.

V širokém portfoliu značky BALMAIN najdete jak exkluzivní hodinky s diamanty a výraznými designovými prvky, tak téměř klasické hodinky, které zaujmou čistými liniemi a perfektním zpracováním.

PŘIJĎTE SI JE VYZKOUŠET

Chcete si tyto švýcarské skvosty vyzkoušet a prohlédnout na vlastní oči? Budeme se na Vás těšit na našich prodejních místech, kde Vám s výběrem ochotně poradíme.