Balmain Orithia II – navždy mladé kouzlo vysokého krejčovství

Podobně jako jeden jediný střih, záhyb nebo barevný tón může z šatů udělat osobitou deklaraci vkusu, je i paleta možností a variant nabízená novou kolekcí Orithia II klíčem k individualizaci. Tyto hodinky jsou šiténa míru ženám jednadvacátého století, které vědí, že být jiná je synonymem okouzlení. Najdeme zde kožené řemínky ve snových barvách, harmonické snoubení kovů dvou barev, lahodné čokoládové tóny i abstraktní květinové vzory s geometrickým nádechem. Značka, která vznikla ve světě vysokého krejčovství, na svůj původ nikdy nezapomene.

 

ZOSOBNĚNÍ RYZÍ ŽENSKOSTI

Zosobnění ryzí ženskosti, která je s touto kolekcí neodmyslitelně spjata, představují hodinky s koženým řemínkem starorůžové barvy a krokodýlím vzorem. Motiv krásky v růžovém se přenáší i na pouzdro barvy růžového zlata a propracované úchytky řemínku, připomínající třmeny. Perleťový číselník se třpytí jako kapky rosy na květině za vlahého letního jitra. Běh času odměřují elegantní zlaté ručky a indexy. Tyto romantické hodinky vznikly, aby nám připomínaly, že vždy je ten správný čas snít, aniž by jakkoliv slevily z rezolutních požadavků na přesnost, které očekáváme od švýcarského hodinářství.

13 VARIANT

Milostný příběh kolekce Balmain Orithia II má až 13 možných šťastných konců. Obzvláště hravé jsou inovativní podoby číselníků s arabeskovými motivy, které na první pohled připomínají abstraktní malby s motivy zvěrokruhu. Tyto květinové obrazy doplňují charakteristické dekorace slunečních hodin pro zdůraznění nebeské tematiky.

Útlé, středově umístěné úchytky řemínku nabízí mnoho příležitostí předvést různé materiály a barevné kombinace. Například šmolkově modrá kůže dokonale zvýrazňuje stříbrné pouzdro, zatímco nachově lakovaný vycpávaný řemínek odráží půvab barvy žlutého zlata. Kovové náramky v této řadě jsou právem hrdé na svou inspiraci šperky. Potvrzením vnitřní krásy je pak strojek ETA E63.031.

Vlastnosti a technické parametry

  • Strojek: švýcarský quartzový ETA E63.031
  • Pouzdra: ušlechtilá ocel 316L, růžové nebo žluté PVD nebo bi-colour v oceli a růžovém nebo žlutém PVD
  • Safírové sklíčko
  • Číselníky: stříbrný s moderními arabeskami, černý v úpravě sunbrushed nebo bílá perleť
  • Náramky: Tah z ušlechtilé oceli, růžové nebo žluté PVD nebo bi-colour v oceli a růžovém nebo žlutém PVD. Černý, šmolkově modrý nebo starorůžový kožený řemínek s krokodýlím vzorem, nachový kožený řemínek
  • Vodotěsnost: 50 m

Více o modelech z katalogu