Balmain Ophrys - Na vlnách ženskosti

Novou kolekcí Ophrys značka Balmain vyslyšela volání moře  

S odvahou sobě vlastní spojila značka Balmain technické přednosti keramiky s průkopnickou barvou a představila novou kolekci Ophrys, řadu dámských modelů inspirovanou potápěčskými hodinkami. Novinky se hlásí k proslavené estetice námořnických svetrů z ateliérů předních světových módních návrhářů a na číselnících hrdě využívají motiv pruhů.  


Nová kolekce Ophrys značky Balmain zaujme sportovním vzhledem, připomínajícím tradiční potápěčské hodinky s náznakem ženskosti. Všechny modely z nové kolekce mají šroubovací korunku a otočnou lunetu a jsou vodotěsné do hloubky 200 m (20 bar). Nejsou to přitom zdaleka jediné technické prvky poukazující na podobu klasických potápěčských hodinek.  

 

Značka Balmain se rozhodla zdůraznit sportovního ducha kolekce Ophrys použitím luminiscenčního materiálu Super-LumiNova® a prvků z leštěné keramiky. Z tohoto inovativního materiálu s jedinečnými vlastnostmi jsou vyrobeny čtyři dekorace nožek a ozdobná vložka na korunce. Keramika je lehká, hypoalergenní, mimořádně odolná proti poškrábání a nesmírně pohodlná při nošení, zároveň ale nenutí k žádným ústupkům u kvality zpracování ani stylovosti.  

 

Nová řada vyniká ještě jedním rysem: použitím motivu pruhů na číselnících. Tento vzor je už mnoho let stálicí v oděvním průmyslu a jeho použití na hodinkách vyjadřuje těsné propojení značky Balmain se světem vysoké módy, který pro ni vždy byl nevysychající studnicí inspirace.  

 

Číselníky a řemínky modelů z této kolekce jsou k dispozici v několika barvách včetně černé, bílé, růžové a námořnické modři, každé provedení si pak důmyslně pohrává s různými odstíny dané barvy. Přepestrá paleta možností dodává nové řadě punc originality a zároveň podtrhuje jejich ženskost.  

 

Technické parametry 

  • Strojek: švýcarský quartzový ETA F06.115 

  • Pouzdro: růžové PVD s bílou, černou, modrou nebo růžovou keramikou 

  • Rozměry: délka 38,50 mm (43,70 mm s nožkami) a výška 10,00 mm 

  • Safírové sklíčko s antireflexní úpravou 

  • Výběr číselníků: bílý, černý a odstín růžového zlata s černými, bílými, modrými nebo růžovými pruhy 

  • Řemínky: bílý, černý, modrý nebo růžový kaučukový 

  • Super-LumiNova®: na ručkách a indexech číselníku 

  • Vodotěsnost: 200 metrů