Balmain odpovídá na volání otevřeného moře kolekcí Ophrys

Balmain zkombinoval technické prvky keramiky s průlomovou hrou barev a vytvořil tak novou dámskou kolekci inspirovanou potápěčskými hodinkami. Hrdě vyobrazené pruhy na číselníku jsou připomínkou slavných námořnických svetrů od světově proslulých módních návrhářů.

Sportovní design stvořen pro dámy

Nová kolekce Ophrys se vyznačuje sportovním designem, jenž dává tradičním potápěčským hodinkám ženský ráz. Šroubovací korunka a otočná luneta jsou součástí každého modelu z kolekce a všechny jsou také vodotěsné do hloubky 200 metrů. I tyto technické detaily podtrhují design námořnických hodinek.

Lehké, odolné a stylové

Hodinky Ophrys dále zdobí doteky technologie Super-LumiNova® a leštěné keramické prvky, čímž se zdůrazňuje jejich sportovní design. Z tohoto inovativního materiálu jsou vyrobeny luneta, čtyři nožky pouzdra i vložka na korunce a čerpají z jeho exkluzivních vlastností. Keramika je totiž neuvěřitelně odolná vůči poškrábání, přitom je hypoalergenní a velmi lehká, takže nabízí dokonalé pohodlí bez ústupků v oblasti kvality a zachovává si úhlednou povrchovou úpravu.


Léto plné pruhů a barev

Pruhy zdobící číselníky také nechávají tuto řadu vynikat. Tento vzor a jeho dlouhá historie v oděvním průmyslu odráží těsné vazby mezi hodináři a haute couture, jež byly odjakživa nekonečným zdrojem inspirace pro hodinky Balmain. Číselníky i řemínky této kolekce jsou dostupné v několika barevných verzích, včetně černé, bílé, růžové a námořnické modré, přičemž jsou sladěny tón v tónu. Novinkou je provedení v oceli v provedení v černém a růžovém PVD. Tyto možnosti dodávají jinak sportovním modelům originalitu a zdůrazňují jejich ženský styl.