Balmain Madrigal Chrono Gent - Nový sportovní chronograf od značky Balmain

Kolekce Madrigal značky Balmain se právě rozrostla o nový pánský sportovní chronografHodinky, vyznačující se současným stylem a odvážnými liniemi, jsou k dispozici s různými barvami číselníku a možností volby mezi ocelovým tahem nebo koženým řemínkem. Detaily číselníku utvrzují osobnost a atletického ducha hodinekaniž by narušovaly jejich přímočarý vzhled.  

 

Nový a úžasně jednoduchý Madrigal Chrono Gent najde své místo na zápěstí atletů, kteří odmítají dělat ústupky v otázkách stylu: mužů, kteří jsou ve svém živlu jak na hřišti, tak na luxusních večírcích. Těmito rezolutně současnými hodinkami Balmain nabízí čistý a mužný design, který přesto zůstává nesmírně elegantní 

 

Modely Madrigal Chrono Gent pohání quartzový chronografový strojek a jsou k dispozici s širokou paletou číselníků v hnědé, zelené, modré nebo stříbrné barvě. Všechny mají zrnitou povrchovou úpravu, která hodinkám dává unikátní texturu, zdůrazňující moderního atletického ducha kolekce. Pouzdro o průměru 42 mm doplňuje ocelový nebo dvoubarevný náramek v odstínech číselníku.    

 

Osobnost hodinek dále podtrhují přímočarý styl ruček, fazetované hodinové indexy i řez písma na číselníku. V nabídce je též varianta v černém PVD s vystouplými červenými detaily číselníku, která se dodává na koženém řemínku se zrnité černé kůže. Ta posouvá vzhled kolekce na ještě atletičtější úroveň.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Strojek: švýcarský quartzový ETA G10.212AB
  • Pouzdra: ušlechtilá ocel 316L, černé PVD, žluté PVD nebo bi-colour v oceli a růžovém PVD
  • Rozměry: Ø 42,00 mm (46,69 m uchycením) a tloušťka 10,36 mm
  • Safírové sklíčko
  • Číselníky: stříbrný, černý, modrý, zelený, hnědý
  • Náramky: Tah z ušlechtilé oceli, bi-colour v oceli a růžovém PVD.
  • Vodotěsnost: 50 m