Balmain Flamea II - Vzácná a originální elegance přírodního kamene

Balmain nabízí nové styly do své kolekce FlameaTyto kusy, spadající do segmentu trendy hodinek apřímo inspirované duchem haute couture, se mohou chlubit číselníky z přírodního kamene – unikátním prvkem, který značku, vyhlášenou znamenitostí svých produktů, provázel už od samého začátku.  


Nekomplikovaná a stylová kolekce Flamea zosobňuje současnou vizi elegance v podání značky Balmain. Inspirovala se fascinujícím světem haute couture. Spadá do segmentu trendy hodinek, kde představivost nezná mezí a v otázce designu je možné cokoliv – pod podmínkou zachování silného důrazu na francouzskou důmyslnost a eleganci.  


V letošním roce se kolekce rozrostla o nové styly, které zachovávají její identitu a základní ráz. Soubor tří modelů nechává plně vyniknout ozdobné kameny – tygří oko, malachit a lapis lazuli – včetně přirozených odlišností přírodního materiálu, díky čemuž je každý kus hodinek skutečným unikátem.Tyto novinky mají průměr pouzdra 34 mm a tahy z ušlechtilé oceli nebo v úpravě se žlutým PVD, jež dokonale doplňují hnědé, zelené a modré tóny jednotlivých číselníků. Dva další styly – dalmatský jaspis a vločkový obsidián – pak kolekci osvěžují použitím černých kožených řemínků.