Balmain Eirini: Hranatá Elegance

Novou kolekcí Eirini oslavuje značka Balmain francouzskou elegancí

Nová dámská kolekce hodinek Eirini značky Balmain našla inspiraci v pařížské módní scéně. V náznacích odkazuje na geometrické vzory slavného kabátu Puzzle, jenž módní dům Balmain Paris představil v kolekci pro rok 1969/70. 


Letos v létě značka Balmain směle představila novou kolekci Eirini, navazující na ikonický kabát Puzzle. Modely z řady Eirini mají osmistranné pouzdro o velikosti 33 × 25 mm a šestibokou korunku. Vrchní strana pouzdra i korunka jsou po obvodu zdobeny lakovanou vložkou v barvách číselníku. Hodinky z nejnovější kolekce značky Balmain se vyznačují čistými liniemi a jsou k dispozici ve dvou verzích – s pouzdrem z ušlechtilé oceli nebo s růžovým PVD.    


Na výběr jsou dvě různá pojetí číselníku: první pracuje s dvanácti hodinovými indexy umístěnými na saténovém podkladu, druhé je minimalističtější – lakovaný číselník zdobí pouze čtyři čtvercové indexy. V obou případech číselník zakrývá safírové sklíčko s antireflexní úpravou a volit lze mezi černou a bílou základní barvou. Výrazný vzhled hodinek Eirini dotváří řemínek z lakované kůže v barvě odpovídající provedení číselníku. 


Kolekce Eirini je zosobněním francouzské elegance – pracuje s různými tvary i materiály a skvěle doplňuje segment trendy hodinek značky Balmain. Tyto novinky jsou stylové i elegantní a nepochybně si získají každou ženu, která ráda dává na odiv svůj vkus a osobnost.  

Technické údaje 

  • Strojek: švýcarský quartzový ETA E61.031 
  • Pouzdra: ušlechtilá ocel 316 L s bílým nebo černým lakováním, růžové PVD s bílým nebo černým lakováním 
  • Rozměry: délka 33,00 mm (39,00 mm s nožkami), šířka 25,00 mm, výška 6,85 mm 
  • Safírové sklíčko s antireflexní úpravou 
  • Výběr číselníků: bílý nebo černý 
  • Řemínky: černě či bíle lakovaná kůže  
  • Vodotěsnost: 3 bar