Arabeska - je snadné se zamilovat

Nejde o fádní náramkové hodinky, ale symboliku ukrytou v každém jednotlivém kousku z hodinářského domu Balmain. V ladných křivkách jejich zpracování podle vysokých standardů švýcarské hodinařiny se zrcadlí odhodlání přivolat zpět v poválečném období sílu ženskosti a dopomoci ji zazářit. 

arabeska

Symfonie nadčasového návrhářství

Módní dům pod taktovkou Piera Balmaina rozehrál kdysi symfonii nadčasového návrhářství a vysokého krejčovství a dal tak vzniknout na tu dobu zcela nekonvenční a smyslné módě. Arabeska tak oslňovala nejen v jeho látkových modelech v srdci Francie, milované Paříži, ale později právě i v číselnících hodinek. Od té doby utíká čas s nápaditou elegancí. 

motiv arabesky v módě Balmain

Značka Balmain 21. století je doslova prošitá nezaměnitelnými prvky, které znázorňují silné pouto s historií a hrdě odkazují ke svému francouzskému původu. Nedílnou součástí extravagantních či neméně originálních šik modelů jsou ve zlatě provedené výšivky, medailonky a knoflíky. Stejně důležitým prvkem jsou také bohatě propracované ornamenty, erby nebo střapce. Čím blíže se podíváte na návrhy Oliviera Rousteinga, tím více nahlédnete do hloubky úrovně ruční práce a pochopíte, proč se do tolika jeho modelů oblékají nejen modelky, ale i ikony filmové a hudební scény.

Balmain fashion

Motiv arabesky je tedy dominantní i v designu hodinek. Povětšinou v nich naleznete quartzový strojek, ale není výjimkou ani automat. Co je však řemeslným spojením se zmiňovaným módním odvětvím, je výběr kvalitních materiálů, dílenské zpracování a symbolika francouzské elegance. Každá kolekce odpovídá svojí linií požadavkům jak na různorodost řemínků, zlacení, využití perletě nebo osázení diamanty. V nabídce naleznete klasické hodinky do společnosti, ale i trendy kousky, které doplní váš zvolený outfit.

Balmain Madrigal Lady II

Více o modelech z katalogu